Başkan İshak Sarı, Personeliyle Yemekte bir araya geldi

Başkan İshak Sarı, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi

Başkan İshak Sarı, Personeliyle Yemekte bir araya geldi

Göreve geldiği ilk günden itibaren ‘Derdimiz İlçemiz’ sloganı ile çıktığı yolda “Daha Güzel Bir Karasu” için vatandaş ve esnaflarla istişarelerde bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, belediye çalışanları ile düzenlenen etkinliklerde bir araya gelmeye devam ediyor.

Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeliyle yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu vurgulayarak; “Sizler halkımız için gizli kahramanlarsınız. Hep beraber olacağız. Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz. Bizim tek derdimiz var o da ilçemizi bir adım ileriye taşımak. İnanıyorum ki bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.

Başkan İshak Sarı; “Bu zamana kadar yapılmamış hizmetleri yapalım ki, bizden sonrakiler de ‘Allah razı olsun, bizden önce şu hizmetler yapılmış’ desin. Bizim halkımız daha tertipli, daha konforlu bir kentte yaşamayı hak ediyor. Bize düşen görev de vatandaşlarımızın yaşam standartını yükseltmektir. Bunun için hep birlikte sizlerle beraber gece gündüz çalışıyoruz. Görev yaptığımız yaklaşık 2,5 yıllık süre içerisinde Karasu Belediyesi olarak geçmişle kıyaslanmayacak kadar hizmette bulunduk. Bunu tüm halkımız görüyor ve memnuniyetleri bizlere kadar geliyor. Bir yandan da belediyemizin kurumsal kimliğini de yükseltmeye çalışıyoruz. Belediyenin imkânı arttıkça çalışanın hem imkânı hem de itibarı artacaktır. Biz buna inanıyoruz. Bu güne kadar yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize tek tek teşekkür eder yeni yılınızı kutlarım” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER