Başkan İshak Sarı’dan Belediye Personeline Muhteşem Yeni Yıl Hediyesi

Karasu Belediyesi, personeline yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor.

Başkan İshak Sarı’dan Belediye Personeline Muhteşem Yeni Yıl Hediyesi

Bu kapsamda Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören, “At Şu Adımı’ ” konulu bir seminer verdi.

Kişisel gelişim ve girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, Karasu Belediyesi personeline emek, iş ahlakı, bilgi, girişimcilik ve iyilik kavramları ile eğitimin önemiyle ilgili birbirinden ilginç hayat hikâyelerine dikkat çeken bir söyleşi yaptı. Karasu Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan İshak Sarı’nın Eşi Gülten Sarı, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve tüm Belediye Personeli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tüm Belediye personellerimizi Ahmet Şerif İzgören hocamız ile buluşturduk. Program, içeriği ve program sonunda hocamız tarafından imzalanan kitaplar tüm personelimize yeni yıl hediyemiz olsun. Bu vesileyle 2022 yılının öncelikle personellerimiz olmak üzere, Karasulu hemşehrilerimize ve tüm Ülkemize birlik, beraberlik, barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum” dedi.

Personellerle ilgili eğitim ve seminerlerin dönem içerisinde aralıklarla devam edeceğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören’e program sonrası teşekkür ederek hediyesini takdim etti.

Program sonunda, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören kendisine ait “Avcunuzdaki Kelebek” isimli kitabı imzalayarak tüm personele hediye etti.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER