Başkan İshak Sarı’dan Personele Teşekkür

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, geçtiğimiz hafta sonu yoğun mesai ile çalışmalarını özveriyle sürdüren personellerine teşekkür etti.

Başkan İshak Sarı’dan Personele Teşekkür

“Herşey Daha Yaşanabilir Karasu İçin”
Personele fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan İshak Sarı; “İlçemizin bir çok noktasında, mesai mefhumu olmaksızın, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Batısında Sahil Caddemizde, Doğusunda Atıf Ödül Caddemizde, Kuzeyi Sahilimizde, Güneyi Stad Caddemiz ve 617 Nolu Sokağımızda dört bir yanından çalışıyoruz. Adeta cennet ilçemiz Karasu’yu yeniden inşa ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarıma gayret ve fedakârlıklarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Her şey daha yaşanabilir Karasu için” dedi.

“Karasuluların Hizmetindeyiz”
Başkan İshak Sarı; “Arkadaşlarımız, haftanın 7 günü büyük bir fedakârlık göstererek vatandaşlarımıza hizmet veriyorlar. Kendilerine belediye başkanı olarak çok teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarımızla sık sık görüşüyor ve en kaliteli hizmeti hemşerilerimize sunmak için bir araya geliyoruz. Karasu Belediyesi, tüm birimleriyle hemşerilerimiz ve ilçemize gelen misafirlerimizin hizmetindedir. Herkesin içi rahat olsun biz Karasu için çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
YORUMLAR
YILMAZ ŞENEL
YILMAZ ŞENEL - 2 hafta Önce

Sayın Başkan çalışmalarınızda başarılar dilerim Selanik caddesi yolu köstebek yuvası gibi olmuş, Ankara caddesi yan yol yeşillik alanlar çöp içinde Afşin bey kolej karşısı durak alt kısmında logar kapağı gibi yok ilgili arkadaşlar bakarsa sevinirim saygılarımla teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER