Başkan İspiroğlu Konacık Mahalle Sakinleri ile Bir Araya Geldi

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Konacık Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek hem yapılan hizmetleri anlattı hem de vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.  

Başkan İspiroğlu Konacık Mahalle Sakinleri ile Bir Araya Geldi

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan İspiroğlu, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti. Belediye meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları ve vatandaşların katıldığı toplantıda Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve halkın isteklerini dinledi. kocaali

Mahalle buluşmaları ile birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun yaşandığını kaydeden Başkan Mehmet İspiroğlu; “Kardeşlik Buluşmalarımız kapsamında her hafta farklı bir mahallede hemşehrilerimizle birlikte olmaya gayret gösteriyoruz. Yaptığımız hizmetlerimizi hemşehrilerimize aktarmak, mahallelerimizin eksiklerinin yerinde tespit edilmesine ve sorunların çözümüne büyük katkı sağlıyor. Karasu Belediyesi olarak her kesimden ve her yaştan insanın görüş ve önerilerine önem veriyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Göreve geldiğimiz günden bu yana, hemşerilerimizin fikirleriyle bize yol göstermelerini önemsedik. Farklı programlarla hemşerilerimizin hep yanında olduk. Bizler, daha kaliteli hizmet için neler yapabiliriz düşüncesiyle her daim çalışma planlarımızı yapıyoruz. Her mahalle için öncelikli ihtiyaç olan hizmeti tespit ediyor ve ona göre yol haritamızı çiziyoruz” diye konuştu.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER