Başkan İspiroğlu Yarıyıl Mesajı Yayımladı

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 1. döneminin yarın sona ermesi nedeniyle öğretmenler, öğrenciler ve velilere yönelik bir mesaj yayımladı.

Başkan İspiroğlu Yarıyıl Mesajı Yayımladı

“Tatiller Dinlenmeyi Hak Ettiğiniz Dönemlerdir”
Başarının birden çok faktöre bağlı olarak ulaşılabilen bir olgu olduğuna vurgu yapan Başkan İspiroğlu; “Sevgili öğrenciler, başarıya ulaşmak için birden çok olguya ihtiyacınız olduğunu asla unutmamalısınız. Başarıya ulaşmada, sorumluluk duyma, planlı çalışma, ulaşılabilir hedeflere sahip olma ve en önemlisi kararlılık zorunluluğu vardır. Bu faktörlerin tamamı vazgeçilmez öneme sahiptir ve ancak hepsi bir arada olduğunda başarı kaçınılmazdır. kocaali

Tatiller dinlenmeyi hak ettiğiniz dönemlerdir. Ancak unutmayınız ki, dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek değildir. Bunun için tatil süresince sizi dinlendirecek ve eğlendirecek aktivitelerin yanı sıra zayıf olduğunuz konularda takviye etmelisiniz. Böylelikle ikinci yarıyıl döneminde daha da başarılı olacaksınız. En önemlisi ise kitap okuma alışkanlığını edinmenin yollarını aramalısınız. Çünkü okumak, problemlerin ve sıkıntıların kaynağını kurutur” dedi.

Mesajının sonunda Öğretmen ve Velilere de teşekkürlerini sunan Başkan İspiroğlu; “Birinci yarıyılın sona ermesi nedeniyle emeklerinden dolayı öğretmen ve velilerimize özellikle teşekkür ederim. İkinci yarıyılda başarılarınızı güçlendireceğinize olan inancımla, tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, huzur içinde geçirecekleri bir tatil diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER