“Başkan Sarı, Bilardo Sporu Severleri Ağırladı”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Bilardo sporu ile ilgilenen sporcuları makamında kabul etti.

“Başkan Sarı, Bilardo Sporu Severleri Ağırladı”

Hafta içi mesai saatinde ziyaret düzenledikleri için tüm sporcular ile ziyarete gelemediklerini belirten Erdoğan Demirtekin, Seyfettin Ayar ve Belediye Meclis Üyesi Yakup Ayar Karasu genelinde başarılı bilardo sporcularının olduğunu ve bilardo sporunun genel hatlarını Başkan Sarı’ya aktardılar.


Bilardo sporunun, son yıllarda adından sıkça bahsedilen bir spor olduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Bilardo, psikoloji, matematik, karar verme gücü, strateji, denge ve en önemlisi centilmenliğin ön planda olduğu güzel bir spor. Ülkemizin Bilardo sporunda dünya çapında başarılar aldığını ve her geçen gün bu sporun daha çok sporcu tarafından yapıldığını duyuyorum.

Dünya çapında başarılı sonuçlar alınması Türkiye Bilardo Federasyonunun başarılı çalışmalar ortaya koyduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz ay, yoğun çalışmalarımızdan dolayı müsabakaları izleyemesem de 3 Bant Bilardo Şampiyonasının Türkiye Finalinin son etabının Sapanca’da yapıldığının bilgisini aldım. Bu bağlamda Federasyon Başkanı Sayın Ersan Ercan’ı da başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Gençlerimizin böyle faydalı aktivitelere, sporlara teşvik edilmesi için bizlerde imkânlarımız ölçüsünde destekler sunacağız. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, önemli başarılara imza atmanızı diliyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER