Başkan Sarı, Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi.

Başkan Sarı, Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin bulunduğu toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılması görüşüldü.
Birim Müdürleri, Başkan Sarı’ya devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca birim müdürleri, kendilerinin sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular.

“Karasu Halkına Hizmet Sunmak İçin Buradayız”
Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan İshak Sarı, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Göreve geldiğimiz süreç içerisinde her ay başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle bir araya gelerek yapılan hizmetler ile yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Karasulu vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim. Yapacağımız hizmetleri değerli Karasulu hemşerilerimizin istekleri ve genel ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendireceğiz. Bizler Karasu halkına en iyi hizmeti sunmak için buradayız” dedi.

 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER