Başkan Sarı, Darıçayırı mahallesinde inceleme bulundu

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, geçtiğimiz gün ilçeyi etkisi altına alan yağışlar sonrası Darıçayırı Mahallesinde oluşan sel baskınında hasar gören yerlerde, Mahalle Muhtarları Mustafa Kaya ile incelemelerde bulundu.

Başkan Sarı, Darıçayırı mahallesinde inceleme bulundu

Geçtiğimiz gün Karasu Darıçayırı mahallesinde yaşanan sel felaketinin ardından hasar gören yerlerde incelemelerde bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, belediye ekiplerinin özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü, vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için gerekli tüm çalışmaların yapıldığını söyledi.

Birim sorumlularıyla birlikte sahada inceleme yapan Başkan İshak Sarı; “Geçtiğimiz gün ilçemizde bazı mahallelerimizde yaşanan sel felaketi bizleri derinden üzdü. Çözümü zor sıkıntıların olmaması en büyük tesellimiz. Tabi sel felaketi ilçemizin birçok mahallesinde farklı şekillerde hasara yol açtı. Bizlerde mahalle sakinlerimizin yaşadığı sorunları dakika dakika takip edip, birim müdürleri ve mahalle muhtarımız ile birlikte hasar gören yerlerde incelemelerde bulunduk. Ekiplerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi için gerekli tüm çalışmalar yapılacaktır” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER