Başkan Sarı; Karasu Belediyesi gönül ve hizmet belediyeciliğinin hakkını verecek

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu için çalışmalarını sıklaştırıyor.

Başkan Sarı;  Karasu Belediyesi gönül ve hizmet belediyeciliğinin hakkını verecek

Çalışmalar kapsamında Başkan Yardımcılarıyla bir araya gelerek yapılan hizmetler hakkında durum değerlendirmesi yapan Başkan Sarı, devam eden çalışmalar ve birim faaliyetleri hakkında bilgiler alıyor. kocaali 

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcıları Hilmi Erbatan, Hüdaver Ağun ve İsmail Karakaş ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alıyor ve birimlerin yürüttüğü faaliyetleri yakından takip ediyor. Yapılan görüşmelerle ilgili açıklama yapan Başkan İshak Sarı; “Başarının anahtarının birlik, beraberlik ve disiplinden geçtiğini asla unutmamalıyız. Vatandaşlarımızdan gelen istekleri titizlikle yerine getirmeliyiz. İnanıyorum ki, bu birlik ve beraberliğimizle gönül ve hizmet belediyeciliğinin hakkını en iyi şekilde vereceğiz” dedi.

Her birimin çalışmalarını ayrı ayrı değerlendirerek gözden geçiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Başkan Yardımcılarımıza verdiğimiz talimatlar doğrultusunda, gün sonunda tüm servislerimiz günlük yaptıkları çalışmaları Başkan Yardımcılarımıza iletiyorlar. Ardından her ayın sonunda aylık faaliyet raporlarını Başkan Yardımcılarımıza sunuyorlar. Bizler de bu raporları titizlikle gözden geçirip yapılan hizmetleri değerlendiriyoruz. İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye Başkan Yardımcılarımız ile düzenli olarak bir araya gelmeye devam edeceğiz. Karasu halkına daha kaliteli bir hizmet verebilmek için çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER