Başkan Sarı Polis Haftası kutlama mesajı yayınladı

Başkan Sarı; “Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz polis haftasını kutluyor,

Başkan Sarı Polis Haftası kutlama mesajı yayınladı

Başkan Sarı; “Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz polis haftasını kutluyor, vazifeleri uğrunda Şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar ve tüm emniyet teşkilatımıza görevlerinde başarılar diliyorum ” dedi.

Karasu Belediye Başkanı Av. İshak Sarı, Polis Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Sarı mesajında, Polis teşkilatının, Türkiye’nin köklü kurumlarından biri olduğunu belirterek vatandaşların huzur ve güveni için ülke çapında gösterilen gayretlerin takdire şayan olduğunu belirtti. kocaali 


Başkan Sarı açıklamalarında; “Tarihi başarıyla, şan ve şerefle dolu Emniyet Teşkilatımızın, çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağına yürekten inanıyorum. Görevini fedakârca, vatan ve millet sevdasıyla, büyük bir sorumluluk içinde yürüten Türk Polis Teşkilatı, hiç şüphe yok ki gücünü halkımızın güven ve desteğinden almaktadır.

Milletimizin huzuru ve güvenliğimizin teminatı için görev yapan Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, kahraman Şehitlerimizi rahmetle, Gazilerimizi minnetle yad ediyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER