“Başkan Sarı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti”

Karasu Sanayi Sitesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı İshak Sarı, esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

“Başkan Sarı, Sanayi Esnafını Ziyaret Etti”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yoğun çalışma temposunun arasında fırsat buldukça gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Karasu Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek esnafların talep ve sıkıntılarını dinleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, ilçenin gelişmesinde ve ekonomiye katkı konusunda esnaflarımızın önemli rol oynadığını belirterek küçük yerlerde esnaflık yapmanın zor olduğunu ve buna rağmen büyük beceri isteyen zanaatların devam ettirilmesinin önemli olduğuna dikkat çekti.
“Karasu’yu Yeniden İnşa Ve Dizayn Ediyoruz”
Karasu Sanayi Sitesinde ki esnafları gezdikten sonra açıklamada bulunan Başkan İshak Sarı; “Karasu’yu yeniden inşa ve dizayn ediyoruz. Başta esnafımız olmak üzere halkımızın isteklerini de dikkate alıyoruz. Sonuçta bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz. Halkımızın istek ve taleplerine önem veriyor, özen göstermeye gayret ediyoruz. Sanayi esnafımızın işi gerçekten ağır. Hepsine ayrı ayrı kolaylıklar diliyorum. Bugün arkadaşlarımız ile sohbet etme, sanayi esnafının sıkıntılarını dinleme fırsatı bulduk. Sıkıntılarını ortak akıl yöntemiyle çözmek için gayret göstereceğiz. Belediye olarak her daim yanlarındayız. Yoğun ve ağır iş tempolarına karşın bizlerden güler yüzlerini eksik etmeyerek, sıcak karşılamaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm esnaflarımıza bol kazançlı ve hayırlı işler diliyorum” dedi.
Karasu Belediyesi Basın Servisi
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER