Başkan Sarı’dan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak;

Başkan Sarı’dan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

“İl ve İlçemizde faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerinin temsilcileri ile çalışanları başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza gayret ve katkılarından dolayı şükranlarımı iletiyor, 24 Temmuz Basın Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Başkan İshak Sarı mesajında şunları kaydetti; “Temel hak ve özgürlükler çerçevesinde ilkeli, doğru, tarafsız, milli ve manevi değerlerine bağlı, basın ahlak ve ilkelerine saygılı bir anlayışla kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendiren basın mensuplarımız, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurudur.

Her türlü koşul ve şartlar altından fedakârca görevlerini yerine getiren basın mensuplarımız, demokratik hayatımızın gelişim sürecinde halkı bilgilendirme, bilinçlendirme, kamuoyunda gerekli hassasiyetleri oluşturma adına daima önemli bir rol oynamışlardır. 

Bu düşüncelerle, İl ve İlçemizde faaliyet gösteren yerel gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerinin temsilcileri ile çalışanları başta olmak üzere tüm basın mensuplarımıza gayret ve katkılarından dolayı şükranlarımı iletiyor, 24 Temmuz Basın Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER