Başkan Sarı’dan Anneler Günü Mesajı

Başkan Sarı; “Annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen, karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getiren ve iyi bir şekilde yetişmemizi sağlayan en değerli varlığımızdır” dedi.

Başkan Sarı’dan Anneler Günü Mesajı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kıymetli annelerin sabrın, hoşgörünün, şefkat ve merhametin dünyadaki yansıması olduğunu ifade eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, mesajında şunları kaydetti; “Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Anneler Günü” olarak kutlanmaktadır. Annelerimize layık evlatlar olmak ve yaşadığımız hayat boyunca gurur duyacakları başarılara imza atmak, bizlere düşen en önemli görevdir. Karşılıksız sevmenin en güzel örneklerini veren annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevi kaynaklarıdır. Şüphesiz ki, onlara olan vefa borcumuzu hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Dünyada anne sevgisinin yerini dolduracak başka bir sevgi de yoktur. İyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER