Başkan Sarı’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaretler

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, korona virüs nedeniyle bu yıl buruk geçen anneler gününde evde kalan anneleri unutmadı.

Başkan Sarı’dan Anneler Gününde Anlamlı Ziyaretler

Başkan Sarı, Anneleri evlerinde ziyaret edip anneler gününü kutlayarak çiçek takdim etti.
Belediye Başkanı İshak Sarı, bu yıl korona virüs (kovid-19) nedeniyle evlerinde kalan anneleri unutmadı. Anneleri evlerinde ziyaret eden Başkan İshak Sarı, Anneler Gününü kutladı. Başkan Sarı’ya ziyaretlerde Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş eşlik etti.

“Onların Yüzündeki Tebessüm Her Şeye Değer”
Başkan Sarı; “Bu yıl korona virüs nedeniyle anneler gününü biraz buruk geçiriyoruz. Annelerimizin kendilerini yalnız hissetmemesini istedik. Onları evlerinde ziyaret ederek anneler günlerini kutladık. Ayrıca bu hafta sonu Pazar günü 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın 11:00 ile 15:00 saatleri arasında kısmi olarak sokağa çıkma yasağının kaldırılması nedeniyle sahil bölgemizde güzel havayı değerlendiren başta Annelerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızı da ziyaret ederek isteklerinin olup olmadığını sorduk. Onların yüzündeki tebessüm her şeye değer. İnşallah bu korona virüs sürecini atlattıktan sonra vatandaşlarımızla daha rahat birlikte olacağımız günleri hasretle bekliyoruz. Bu vesileyle tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER