Başkan Sarı’dan SASKİ Genel Müdürü Demirci’ye Ziyaret

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Sarı’dan SASKİ Genel Müdürü Demirci’ye Ziyaret

Gerçekleştirdiği ziyarette, SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci’ye hayırlı olsun dileklerini ileten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sayın Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci’ye görevinde başarılar dilemek üzere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Ziyaretlerimiz kapsamında ilçemizde yaşadığımız sorunları da kendisine aktarma fırsatımız oldu. SASKİ Genel Müdürümüz ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, ilçemizin altyapısında yaşadığımız bir takım sorunları ve içme suyunda ki sıkıntılarımızı aktardık. SASKİ’nin genel çalışmaları içerisinde yer alan Atık su arıtması, İçme suyu arıtmaları, Altyapı çalışmaları, Çevre ve kalite yönetimi vb. konularda kendisinden bilgiler aldık” dedi.

“Tek Hedefimiz, Daha Güzel Hizmetlere ve Yatırımlara İmza Atmaktır”
SASKİ Genel Müdürü Demirci ile gerçekleştirdiği görüşme sonrası açıklamalarına devam eden Başkan Sarı; “Sayın Müdürümüz Demirci ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, Karasu’daki altyapı sıkıntısı çeken bölgeleri ve içme suyu hatlarımızdaki sorunları belirleyip en kısa zaman da çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum. Karadeniz’in en önemli ilçelerinden biri olan ilçemiz Karasu’yu layık olduğu yere taşımak bizim boynumuzun borcudur. Tek hedefimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin vizyonun da, Büyükşehir Belediyesi ve diğer bütün iştirakleri ile beraber daha güzel hizmetlere ve yatırımlara imza atmaktır. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Yeter ki Cenab-ı Allah bizi bu zor ve meşakkatli görev de utandırmasın. SASKİ Genel Müdürümüz Dr. İlyas Demirci’ye hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER