Başkan Sarı’dan SEDAŞ’a Ziyaret

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz’a ziyarette bulundu.

Başkan Sarı’dan SEDAŞ’a Ziyaret

Başkan Sarı, Karasu Belediyesi sınırları içinde vatandaşların yaz döneminde artan nüfusuyla Belediye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmelerini hedeflediklerini ve Karasu’nun hızla büyüdüğünü belirterek, SEDAŞ ile işbirliği içinde yapmak istedikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. SEDAŞ’ın kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklı projeler geliştirmesinden bir vatandaş olarak memnuniyet duyduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Dr. Necmi Odyakmaz’dan SEDAŞ’ın dağıtım faaliyetleri ve yaptığı yatırım çalışmaları hakkında da bilgiler aldı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, SEDAŞ’ın her geçen gün artarak kaydettiği başarılı çalışmalardan, yatırımları ve 7/24 kesintisiz enerji verme mücadelesinden, dikkate aldığı paydaş ilişkilerinden dolayı SEDAŞ yöneticileri ve tüm çalışanlarını tebrik ettiğini belirtti.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUMLAR
Savaş çakır
Savaş çakır - 3 ay Önce

Sedaş ne zaman iyi hizmet vermişte ben görmemişim sokak aydınlatmasını 1 ay boyunca aradım yaptıramadım ama bi şahıs tanıdık var arayalım dedi anında geldiler nasıl olacak ? Şimdide binanın elektiriği elektrikli mangalı bile kaldırmıyo sedaşı arasak tınlayan olurmuş acaba

SIRADAKİ HABER