Biz Bu Formanın Hakkını Veririz

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Bu forma bize hediye edildiyse bizler de bu formanın hakkını sonuna kadar veririz” dedi.

Biz Bu Formanın Hakkını Veririz

İzmit Kartepe’de 7 günlük kamp programına katılacak olan Karasuspor Yönetimi, Teknik heyeti ve kampa katılacak futbolcular Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Karasuspor Başkanı Hasan Özkan, Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na Karasuspor forması hediye etti. İspiroğlu; “Her türlü sporun ve sporcunun sonuna kadar destekçisiyiz. Sporun hangi dalına ilgi duyulup profesyonelce yapıldığı sürece her zaman destek olacağımızın altını çiziyorum. Bu forma bize hediye edildiyse bizler de bu formanın hakkını sonuna kadar veririz” dedi. kocaali

Bir Teknik direktör, bir yardımcı çalıştırıcı ve bir de kaleci antrenörü ile toplamda 30 sporcu ile İzmit Kartepe’de kampa katılacak olan Karasusporlu futbolcuların sabırsızlıkla yeni sezonu bekledikleri gözlerinden okunuyordu. Başkan İspiroğlu’na düzenlenen ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Karasuspor Başkanı Hasan Özkan; “2017-2018 sezonunun başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
Güzel, güçlü ve genç bir kadro kurduk. Oynayacağımız müsabakalarda güzel sonuçlar alacağımız düşüncesindeyim. Bugünde Kartepe kampı öncesinde çok değerli Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na, teknik heyetimiz ve futbolcu arkadaşlarımızla ziyaret düzenledik. Başkanımızın Karasu’ya ve Karasuspor’a yaptığı katkılar saymakla bitmez. O her zaman sporun ve sporcunun en büyük destekçisidir. Kendisine kulübümüz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER