Biz Büyük Bir Aileyiz

Başkan İshak Sarı, Belirli Aralıklarla Düzenlenen Etkinlikte Saha Personelleriyle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Biz Büyük Bir Aileyiz

Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleriyle yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Amacımız hep birlikte taşın altına elimizi koyarak bu belediyeyi daha güzel yerlere taşımak” dedi.

Tüm çalışmalarında iyi niyet, motivasyon ve verimliliği önemseyerek hizmet ürettiklerini söyleyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Biz Büyük Bir Aileyiz” dediği belediye personeli ile sık sık bir araya geliyor. 

Belediye Başkanı İshak Sarı; “Cennet İlçemiz Karasu’ya hizmet için yaz kış, yağmur çamur demeden hep birlikte bir ekip olarak çalıştığımız personelimize çok teşekkür ediyorum. Tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyor, çözüm için de kalıcı adımlar atıyoruz. Bugüne kadar hayal dahi edilemeyen hizmetleri hemşehrilerimizle buluşturduk. Biz büyük bir aileyiz. Sizler de bu büyük ailenin değerli bireylerisiniz. Bu sorumluluk bilinciyle çalışmalarınıza devam etmenizi diliyor, bugüne kadar ve bundan sonra vereceğiniz emekler için hepinize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER