Biz Çalışacağız Karasu Kazanacak

Perşembe günü Adatepe Mahallesi’ne bir ziyaret düzenleyen Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, mahalle girişinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı.

Biz Çalışacağız Karasu Kazanacak

Perşembe günü Adatepe Mahallesi’ne bir ziyaret düzenleyen Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, mahalle girişinde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandı. Mahalle meydanında bulunan kahveleri ziyaret eden İspiroğlu, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi. kocaali
Adatepe Mahallesi sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Mehmet İspiroğlu, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu ve beraberindekiler vatandaşlarla sohbet etti.

“Biz Çalışacağız Karasu Kazanacak”
“Yönetim anlayışımızdaki en büyük paydaşlarımızdan olan vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onları dinliyor, tüm sözlerini değerlendiriyoruz. Biz çalışacağız Karasu kazanacak” şeklinde konuşan İspiroğlu; “Makam mevki için değil hizmet etmek için bu göreve talip olduk. En büyük makamın insanların gönlünde yer etmek olduğuna inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“1 Nisan Sabahı Tüm Güzelliklerin Başlangıcı Olacak”
Projelerimizi tek tek açıklıyoruz diyen İspiroğlu; “Biz yola, milletimizin duası ile milletimize hizmet etmek için çıktık. Değerli dostlarımızın bizlere olan güvenini Allah’ın izniyle boşa çıkarmayacağız. Bizim tek düşüncemiz hizmet. Hazırladığımız projelerimizi tek tek açıklıyoruz. Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahı tüm güzelliklerin başlangıcı olacak” diyerek sözlerine son verdi. Konuşma sonrası İspiroğlu, mahalle sakinlerinin fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi.
 

Ridvan KARA

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER