Bunu yapan insan olamaz!

Cennet İlçemiz Karasu’da yaz aylarının iyice kendisini hissettirmesi ve Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasıyla birlikte İlçe nüfusumuz bir milyonu aşkın duruma gelmiştir. 

Bunu yapan insan olamaz!

Sahillerimizde yaşanılan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak birçok alanda önemli hizmetleri hayata geçirmiş bulunmaktayız. Fakat nedenini bilmediğimiz biçimde sahil bölgemize koymuş olduğumuz tuvalet, duş ve soyunma kabinleri başta olmak üzere birçok hizmetimiz kimliği belirsiz kişilerce tahrip edilmektedir. İlçemiz için bu kötülüğü yapan sorumluların tespiti ve haklarında gerekli işlemlerin yapılması konusunda girişimlerde bulunacağımızı özellikle belirtiriz.

Karasu Belediyesi olarak, iki hafta içerisinde üç kez tadilatını yaptığımız tuvalet, duş ve giyinme kabinleri ile birlikte birçok hizmetimizin geçtiğimiz günlerde bazı kişiler tarafından tekrar tahrip edildiğini tespit etmiş bulunuyoruz. Özellikle tuvalet, duş ve giyinme kabinlerinin kapılarının söküldüğü, peyzaj çalışmalarımızda ki çiçeklerin kopartıldığı, bankların sökülerek yerinden alındığı, sulama sistemlerimize zarar verildiği ve parklarımızda ki çocuk oyun gruplarının bilinçli olarak kırıldığını da tespit etmiş bulunuyoruz. 

Halkımızın kullanıma sunmuş olduğumuz alanlarda, meydana gelen tahribatlarla ilgili vatandaşlarımızdan gelen ihbarları dikkate alıyoruz, Onlar ne kadar zarar verirse versin, biz tahrip edilen tuvalet, duş ve soyunma kabinlerin tadilatını gerçekleştireceğiz ve yeniden halkımızın hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin sağlığını, huzur ve güvenliğini bozacak hiçbir eyleme kesinlikle izin vermeyeceğiz.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER