Çiğdem Tunç Tiyatro Topluluğundan İspiroğlu’na Ziyaret

Karasu Komedi Oyunları Festivali kapsamında 3 gün sürecek olan oyunların ikinci günü Çiğdem Tunç Tiyatro Topluluğuna aitti.

Çiğdem Tunç Tiyatro Topluluğundan İspiroğlu’na Ziyaret

Kadrosunda ünlü oyuncu ve mankenlerin bulunduğu grup oyun öncesi Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret etti. kocaali
Şoför Nebahat isimli tiyatro oyununu sergilemek üzere Karasu’ya gelen Çiğdem Tunç Tiyatro Topluluğunda Çiğdem Tunç, Abidin Yerebakan, Sema Aras, Melih Çardak, Murat Parasayar, Gökçe Çiçek Özülkü ve Deniz Salman gibi ünlü oyuncular yer alıyor.   

Bu tür oyunların Karasu’nun Tiyatro Kültürüne önemli ölçüde katkı sağladığını belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “İlçemize gelen birbirinden değerli sinema ve tiyatro oyuncuları kendi alanlarında özveriyle çalışan başarılı oyuncular. İlçemizde yapılan birçok oyunlarla da görüyoruz ki Tiyatro sanatı toplumumuzda seviliyor. Sizler gibi değerli oyuncularımız sayesinde bu kültürün ilçemizde daha da güçleneceği kanaatindeyim. Ziyaretlerinden dolayı

Çiğdem Tunç ve ekibine teşekkür ederim” dedi.
Usta oyuncu ve Yönetmen Çiğdem Tunç; “Karasu’ya ilk kez geldim. Burada olmaktan çok mutluyuz. Karasu Komedi Oyunları Festivalinde olmak güzel bir  duygu. Hissettiğim kadarıyla Karasu halkının tiyatroya ilgisi oldukça fazla. Biz de bu ilgiye layık olmaya çalışacağız” dedi.

Ünlü oyuncu Abidin Yerebakan; “Karasu’ya yabancı birisi değilim. Karasu çok güzel bir ilçe, kültürel faaliyetler de her geçen gün artıyor. Bu kadar sıcak insanların içinde yaşadığı bir ilçenin adı bence ‘Tatlısu’ olmalıydı. Başta ben olmak üzere oyuncu arkadaşlarıma Karasu’dan yazlık almalarını tavsiye edeceğim. Karasulu müthiş seyirciler ile buluşmak için hem sabırsızlanıyoruz hem de heyecanlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başarılı oyuncu Murat Parasayar da yaptığı konuşmada; “Biz de Karasu’ya ilk kez geldik. Çok heyecan verici ve keyifli bir oyunu sergilemek için buradayız. İlgilerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER