Demokrasi tellalı ülkeleri kınıyorum

Arakan'da yaşanan katliamlara işaret eden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Vahşeti seyreden BM'yi ve Türkiye’nin çabalarına katkı sunmayan 'demokrasi' tellalı ülkeleri kınıyorum" dedi.

Demokrasi tellalı ülkeleri kınıyorum

Karasu İlçesi Yeni Mahallede Seramiko firma sahibi İbrahim Bayraktar’i ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı baş danışmanı Yaşar Topçu, derebeyi medeniyetinin merhamet medeniyetine karşı olduğunu ifade ederek, Arakandaki Müslüman sivillere, çocuk ve kadınlara uygulanan katliam ve vahşeti seyreden derebeyi medeniyetinin temsilcilerini ve bunların kulübü olan BM’yi kınıyorum dedi.

Yalçın Topçu sözlerine şöyle devam etti, Günümüzde arakan, Suriye ve Irak’a seyirci kalan bu medeniyet temsilcileri dünyanın sonunu getirmek için her türlü zulmü uygulamaktadır. Soykırım katliamlar ile medeniyet temsili şehirler bunlar tarafından yok edilmiş çevre bunların nükleer silahları ile kirletilip çevre dengesi bozulmuş yine bunların attığı bombalarla yüzbinlerce insan buhar olup katledilmiş ve dünya Hiroşima ve Nagazaki’den sonra mezarsız insanlar gerçeğiyle tanışmıştır.

Derebeyi medeniyetinin temsilcileri, merhamet medeniyetinin kalesi Türkiye’yi parçalamak diz çökertmek istiyor bunu artık gizlemiyor terör örgütleri açıkça partnerlik yapılıyor ve Türkiye’nin yüzde 52 ile seçilen cumhurbaşkanı yok edilmek isteniyor. Bu oyunu daha önce 1909 -1918 arası uyguladılar. Şimdi bizler o günde dedelerimizin düştüğü hataya düşmeyeceğiz. Parti meselesi olarak bakmayacağız, yedi düvele karşı tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek millet diyen seçilmiş Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın  yanında, dedelerimizin Sakarya’da   Dumlupınar'da saf tuttuğu gibi Kadınımız erkeğimiz yaşlımız gencimizle saf tutacağız ve ‘ya olacağız ya olacağız, Öleceksek de adam gibi öleceğiz.
 

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER