Destek sizden, gerçekleştirmesi bizden

Manavpınarı Mahallesi’ni ziyaret eden İspiroğlu, halka hitaben yaptığı konuşmasında mahalleye yönelik projelerini açıkladı.

Destek sizden, gerçekleştirmesi bizden

“Bugüne kadar ne istendiyse yaptık” diyen Mehmet İspiroğlu, mahalle için hazırlanan projelerini açıkladı ve “31 Mart’ta destek vermesi sizden, 1 Nisan’dan sonra da gerçekleştirmesi bizden” şeklinde konuştu.

Çarşamba günü Manavpınarı Mahallesi’ni ziyaret eden Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, mahalle girişinde Manavpınarı gençliği yazılı pankartla gençler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte mahalle sakinlerince karşılanan İspiroğlu, burada vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Mahalle sakinlerine hitaben ilk olarak BBP Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu bir konuşma yaptı. “Karasu’nun yüreklere dokunacak, hizmetini yaparken insanın gönlüne de hizmet edecek başkana ihtiyacı var” diyen Eminoğlu, “O kişi de Mehmet İspiroğlu’dur. Gönüllerin başkanı İspiroğlu, bir kez daha sizlerin desteğiyle yeniden Karasu Belediye Başkanı olacaktır” şeklinde konuştu. Hükümet partisi defterinin mahalli idareler yasasıyla kapandığını söyleyen Eminoğlu, “Hükümetle yan yana olunmazsa para gelmez diye halkın gözünün içine baka baka yalan söyleyenlerin balonu çok kısa süre sonra patlayacak. Bu yalanların da bedeli sandıkta insanın yüzüne tokat gibi çarpar” ifadelerini kullandı.

Manavpınarı projesini açıkladı
Eminoğlu’nun konuşmasını tamamlamasının ardından mahalle sakinlerine hitap eden Mehmet İspiroğlu, “Biz, kalpleri kırarak değil, öncelikle sizleri kazanarak seçimden zaferle çıkmak istiyoruz. İnsanlara bağırarak, kibirle yaklaşarak, tepeden bakarak başkan olunmaz. Biz, Mevlana gibi kim olursan ol, gel dedik, demeye de devam edeceğiz” dedi. Harita çalışmalarının tamamlandığını ve imarının yapılmasının ardından Manavpınarı’nın doğalgaza kavuşacağını söyleyen İspiroğlu, “Mahallemiz, ne istediyse yapmaya çalıştık ve yaptık. Eksiklerini biliyoruz. 1 Nisan’dan sonra onlar da tamamlanacak. Bunun haricinde asfalt beton fabrikamız hazır. Asfalttan yüzde elli daha ucuz olan beton asfalt ile ilk altı ayın sonunda Yenicamii ile Tuzla’yı bağlayacağız. Manavpınarı’nın futbol sahasının çizgileri hazırlanıyor. Sakarya Nehri’nin kenarına yapacağımız Manavpınarı sosyal tesisi projesini sosyal medyada tanıttık. Hobi bahçesi ve macera parkını da ölçekleriyle birlikte sunduk. 31 Mart’ta destek vermesi sizden, 1 Nisan’dan sonra da gerçekleştirmesi bizden” diyerek sözlerini tamamladı.
 

Ridvan KARA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER