Gereken dersi Karasu halkı verir

Mahalle buluşmaları kapsamında Paralı ve Karanlıkdere mahallelerini ziyaret eden BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Birileri işi gücü bıraktı, hakkımızda bir çok yalan haber yayıyor.

Gereken dersi Karasu halkı verir

Arkamızdan oyunlar oynayanları, bugüne kadar yanımızda gibi görünüp karşımızda duranları Karasu halkı sandıkta cevabını vermeyi bilir” dedi.

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Çarşamba günü Paralı Mahallesi ile Karanlıkdere Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun ilgi eşliğinde karşılanan İspiroğlu ve meclis üyesi adayları, mahalle sakinleriyle uzun süre sohbet etti. Ziyaretler sırasında mahalle sakinlerine hitaben bir konuşma yapan BBP Karasu İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “Mehmet İspiroğlu, ustalık döneminin ilk işaretini; bir dönemin sıkı rakipleri olan Adem Ekşi, Mehmet Çatalbaş, kendisi ve beni bir çatı altında yani Büyük Birlik isminde bir araya getirerek gösterdi. Bu dört ak saçlı siyaset adamının kafasında bambaşka projeler ve hizmetler var. Hepimizin ayrı ayrı düşünceleri var. Bu projeler ve düşünceler en iyi şekilde Mehmet İspiroğlu’nun ustalık döneminde Karasu halkına sunulacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yönetmelerine izin vermeyeceğiz
Eminoğlu’nun ardından söz alan BBP Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu ise, “Birilerinin yapacakları icraatları olmadığı için gittikleri her mahallede hakkımızda konuşuyor ve birilerinin de eliyle yalan haberler yayıyorlar. Ama Karasu halkı bizim arkamızdan kuyumuzu kazanları, zamanında bizlere engel olup şimdi bizlere iftira atanları ve çalışmamıza gizliden engel olanları sandıkta cezalandıracak ve o sandıkta cevabı ıverecektir. Her zaman diyoruz: Karasu halkını hiç kimse kandıramaz, Karasu’nun belediye başkanını da sadece Karasu halkı seçer, gönüllerin başkanını tercih eder” şeklinde konuştu. Karasu’nun kaderiyle oynamak isteyen vekillere de halkın desteği ile gerçek iradeyi göstereceklerini de ifade eden İspiroğlu, “Bu güzel ilçeyi, Ankara’dan yönetmelerine izin vermeyeceğiz. Bu gidişata dur diyen Sakarya’daki 4-5 ilçeden biri olarak halkın gerçek gücünü göstereceğiz. 1 Nisan gününden itibaren de gerçek belediyeciliği ve gerçek hizmeti siz Karasululara sunacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Ridvan KARA

SIRADAKİ HABER