Gövde gösterisi ile final yaptı

Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda 1.500’den fazla vatandaş ile final mitingini yaptı.

Gövde gösterisi ile final yaptı

Tam bir gövde gösterisine dönen final mitinginde İspiroğlu, “Anket sonuçları bizim için sürpriz olmadı. Açık ara öndeyiz ve 1 Nisan sabahı kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda final mitingini gerçekleştiren BBP adayı Mehmet İspiroğlu, yaklaşık 1.500 kişi ile adeta gövde gösterisi yaptı. Park meydanını hınca hınç dolduran vatandaşların sevgi gösterisi ile son mitingini yapan İspiroğlu, “Anket sonuçları sürpriz çıkmadı. Açık ara öndeyiz” diyerek erken müjde verircesine konuştu. Sahneye ilk  olarak gelen ve konuşmasına “Beş yıl sonra bitecek olan bir belediyeciliğin başlangıcının ayak seslerini bugün bu meydanda gördüm” diyerek başlayan Büyük Birlik Patisi İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, “İki ayı geride bıraktık. Bizleri her gece yalnız bırakmayan bayanlarımıza, gençlerimize, çocuklarımıza ve tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Seçime giren dört parti ve adayları ile 25’er meclis üyesi adayına başarılar diliyor; seçimlerin başta Karasu’muz olmak üzere tüm yurda hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 1 Nisan günü Mehmet İspiroğlu ve ekibinin değil, aynı zamanda Karasu’nun kazanacağını ifade ederek sözlerine devam eden Eminoğlu, “Karasu bizim sevdamız. Karasu’ya borcumuz ve bunu ödemeye geliyoruz. 1 Nisan Pazartesi sabahı parti biter ve belediye kapısında belediye rozeti takılır. Mehmet İspiroğlu, onların dediği gibi bugün yüzde 1’in başkanıymış. Ama 1 Nisan’da 60 binin başkanı olacak. Onlara da kollarımızı ve kapımızı açacağız, partili partisiz herkesin hizmetkarı olacaktır” diyerek konuşmasını tamamladı.

Karakterine yakıştığı gibi konuşuyor

Eminoğlu’ndan sonra kürsüye gelen Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, sözlerine İshak Sarı’nın canlı yayında kendileri için söylediği sözleri dile getirerek başladı. “Bir canlı yayında bana ve meclis üyelerime ‘Ne idiği belirsiz’ tabirini kullanan bu şahsa şaşırmıyorum. Çünkü kendisine yakışan da budur. Sonra kalkıp ‘Elif gibi dik, vav gibi mütevazi’ olduğunu iddia ediyor. Senin neren mütevazi?” diyen İspiroğlu, “Onlar konuşsun, biz yolumuza bakacağız. Bu ekip, 1 Nisan günü bize köstek değil, sonuna kadar destek olacak ve biz de büyük Karasu halkının hizmetkarı olacağız” ifadelerini kullandı.

“Benim için ‘Ne yaptı’ diyen adam, bu sözleri benim yaptığım parkta, bulvarda söylüyor. Utanma olur insanda. ‘Parti parti geziyor’ diyor. Gezerim tabi, benim partim yok, arkamda iktidarım da yok, Cumhurbaşkanı’mın gölgesine de sığınmıyorum. Benim arkamda büyük Karasu halkı var. Korkum mu var senin gibi? Hadi çık iktidarın gölgesinden de şahsi oyunu görelim” şeklinde konuşan Mehmet İspiroğlu, “Anket sonuçlarını görünce korku sardı hepsini. Açık ara önde gittiğimizi hazmedemediler, daha da belden aşağıya vurmaya başladılar. Pazar günü seçimi alıyoruz ve balkon konuşmasını burada yapıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. 
 

Ridvan KARA

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER