İnsan Odaklı Hizmet

Başkan İspiroğlu; “Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma içindeyiz. Bizim tek derdimiz var, o da milletimize en iyi şekilde hizmet etmektir” dedi.

İnsan Odaklı Hizmet

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Başkan Yardımcılarıyla bir araya gelerek son altı ayın çalışmalarını değerlendirdi. kocaali
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Başkan Yardımcılarıyla gerçekleştirdiği toplantıda, 2017 yılının ilk yarısını değerlendirerek, ilçedeki çalışmaları ve giderilmesi gereken eksiklikleri gündeme getirdi. Başkan yardımcılarıyla bir araya gelen İspiroğlu, önerileri değerlendirerek fikir alışverişinde bulundu. 2016 yılının ve 2017 yılının ilk yarısının değerlendirildiği toplantıda, Karasu’da yapılan ve yapılacak olan projeler ile önümüzdeki dönemde öncelikli olarak yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

"İnsan Odaklı Hizmet”

Belediyelerin hizmet müessesi olduğunu belirten Başkan İspiroğlu: “Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma içindeyiz. Bizim tek derdimiz var, o da milletimize en iyi şekilde hizmet etmek. Halkımızın istek ve talepleri bizler için çok önemlidir. Bu nedenle daha çok çalışacağız ve Karasu’yu daha modern bir İlçe konumuna getireceğiz. Tüm birimlerimiz ile birlikte insan odaklı hizmet üretmeye özen göstermeliyiz. Her şeyden önce ekip olduğumuzu asla unutmamalıyız. Bu güne kadar ekip olarak güzel hizmetlere imza attık ve bundan sonra da atacağımıza inanıyorum. Bu nedenle herkes üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmelidir. Her birimimize çok önemli görevler düşüyor. Titizlikle çalışmalarımızı sürdürdüğümüzde standartların üzerine çıkacağımıza eminim. Bunu sağladığımızda da vatandaşlarımız kadar bizlerde mutlu oluruz” dedi.

“Önceliğimiz Asfalt”
Açıklamalarına devam eden Başkan İspiroğlu; “Halkımızın talep ettiği her sorunu imkânlarımız doğrultusunda değerlendiriyor ve çözüme ulaştırıyoruz. Şuan için önceliğimiz İlçe merkezimizdeki yolların asfaltlanması. SASKİ tarafından altyapısı tamamlanan bazı cadde ve sokaklarımızda toplamda 19 KM civarında yolumuzu asfaltladık. Bu arada şantiyemizde bulunan asfalt plentimizin üretim kapasitesini yükselterek tüm bakımlarını yaptık. Önümüzdeki haftadan itibaren tam kapasiteyle asfalt üretimimiz kaldığı yerden devam edecektir. 2017 yılının ikinci yarısında asfalt hizmetlerimize ağırlık vereceğiz. Ana caddelerimiz başta olmak üzere birçok ara caddemizi de asfalt ile buluşturacağız” ifadelerine yer verdi. 
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER