İshak Sarı, Kariyer günleri programında Öğrencilerle bir araya geldi

Canada Okulları Karasu Kampüsü, öğrencilerin geleceğine yön verecek olan Kariyer Günleri programının ilki düzenledi.

İshak Sarı, Kariyer günleri programında Öğrencilerle bir araya geldi

Her meslek grubundan birer temsilcinin konuşmacı olarak katılacağı programların ilkinde Karasu Belediye Başkanı ve Avukat İshak Sarı, hukuk fakültesi, avukatlık ve belediye başkanlığı hakkında bilgi verdi.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Canada Okulları Karasu Kampüsü tarafından düzenlenmeye başlanan ve ilki yapılan Kariyer Günleri programına konuk oldu. Avukatlık kimliği ile hukuk fakültesi hakkında bilgi veren Sarı, öğrenciler tarafından dikkatle dinlendi.

Başkan İshak Sarı’ya avukatlık mesleğinin yanı sıra çok sayıda öğrenci tarafından Belediye Başkanlığı ile ilgili sorular da yöneltildi. Programa Canada Okulları Karasu Kampüsü Kurucusu Ümit Varol, Canada Okulları CEO’su Arif Zor, Eğitimciler ve Öğrenciler katıldı. Program sonunda Varol tarafından Sarı’ya çiçek takdim edildi.

Canada Okulları CEO’su Arif Zor; “İlkini gerçekleştirdiğimiz Kariyer Günleri’ne özel bir konukla başladık. Öğrencilerimiz, bu programlar ile kariyerlerine yön verecek fikir ve bilgilere sahip olacak. Her meslek dalından bir temsilci düzenli olarak öğrencilerimize konuk olacak. Programa katılarak Öğrencilerimizle bir araya gelen ve tüm sorulara içtenlikle yanıt veren Karasu Belediye Başkanı Sayın İshak Sarı’ya teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Avukatlık ve Belediye Başkanlığı ile ilgili öğrencilerin sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı İshak Sarı; “Canada Okulları Karasu Kampüsü öğrencileri ile güzel bir buluşma olduğu kanaatindeyim. Öğrencilerimizin sorularını samimi bir şekilde yanıtlamaya çalıştık. Geleceğimizin teminatı olan çocukların böylesi özgüvene sahip olmaları mutluluk verici. Bizleri öğrencilerle bir araya getiren Canada Okulları Karasu Kampüsü Kurucusu Ümit Varol ve okulun tüm Eğitimcilerine teşekkürlerimi sunarım” dedi. 
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER