İshak Sarı Personeliyle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Başkan İshak Sarı; “Karasu’yu yaşanabilir örnek bir kent haline getirmek bizim tek derdimizdir” dedi.

İshak Sarı  Personeliyle Bir Araya Gelmeye Devam Ediyor

Belediye Başkanı İshak Sarı Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Çevre Koruma ve Kontrol, Fen İşleri ve Destek Hizmetler Müdürlükleri ile geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelmişti. Başkan Sarı bu kez hizmet binası personelleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, çalışanlarla sohbetinde birlik içinde hedeflenen mutlu bir Karasu meydana getirmek için çalışacaklarını belirtti.
Belediye hizmet binasında görevli personellerle düzenlenen etkinlikte bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tüm çalışma arkadaşlarımızla aynı sofrada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Karasu Belediyesi ailesi olarak biz büyük bir aileyiz. Sizler genel çalışmaların yürütüldüğü hizmet binası personeli olarak bu ekibin beynisiniz. Onun için hayata geçireceğimiz hizmetlerde titiz ve disiplinli olmalıyız. Yaklaşık 3 yıl birlikte çalıştık ve ilçemize bu güne kadar görülmemiş hizmetler sunduk. İlçemize en iyi şekilde hizmet için de hepimiz seferber olacağız ve arzulanan Karasu için hizmet üretmeye devam edeceğiz. Ayrımcı değil bütünleştirici ve birleştirici olacağız. Hizmetlerimizde kişinin mutluluğunu değil bütün Karasu halkının mutluluğunu düşüneceğiz. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum. Biz, yürüttüğümüz düzgün ve disiplinli çalışmalarla istiyoruz ki; İlçemiz tüm Sakarya ve ülkemizde parmakla gösterilen bir ilçe olsun. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğunuz tüm hizmetlerden dolayı herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyor, hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER