İspiroğlu Mahalle Mahalle Geziyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Karasu Belediye Başkan adayı Mehmet İspiroğlu ve beraberindeki heyet 31 Mart yerel seçimleri kapsamında mahalle mahalle gezerek vatandaşlara secim çalışmaları hakkında bilgi vererek  destek istemeye devam ediyor.

İspiroğlu Mahalle Mahalle Geziyor

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte secim çalışmalarına ara vermeden devam eden BBP Karasu Belediye Başkan adayı Mehmet İspiroğlu, mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını, istek ve arzularını dinledi. Tepetarla mahallesinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan İspiroğlu’na ilgi büyük oldu.

Vatandaşların bir araya geldiği kahvehanelerde mahallelerin sorunlarının tartışıldığına değinen İspiroğlu, bu nedenle kahvehane ziyaretlerini çok önemsediğini belirtti.

“Mahalleli olmak demek, birlik olmak, bir arada olmak demek. Daha güçlü bir yönetim için mahallelinin de yönetime fikir ve önerileriyle katılmasının gerektiğine inanıyorum. Mahalle komitelerimiz bunun için varlar. Yine de sokağa çıkmak, vatandaşın yaşam alanlarına konuk olmak, sohbet etmek benim için çok önemli. Bu bakımdan yeni dönemde de ziyaretlerimizi sürdüreceğiz”

İspiroğlu, Ziyaret ettiğimiz yerlerde vatandaşların bir bakışı bize her şeyi anlatıyor. Biz vaat etmek yerine vatandaşımızın hizmetkârlığını yapacağız. Günübirlik siyaset bize göre değil dedi.
Mahalle ziyaretlerine BBP İlçe Başkanı Hasan Eminoğlu, Mehmet Çatalbaş, Adem Ekşi ve çok sayıda partili  ile Muhtarlar eşlik etti.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER