Karasu; Asfalt Hamlesi Hız Kesmeden Devam Ediyor

Başkan İshak Sarı; “İlçemizin kaliteli bir görünüme sahip olabilmesi ve vatandaşlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için 7/24 durmadan çalışıyoruz” dedi.

Karasu; Asfalt Hamlesi Hız Kesmeden Devam Ediyor

Karasu Belediyesi, yol yapım çalışmalarına ilçe genelinde aralıksız devam ediyor.
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ilçe genelinde başlattıkları asfalt çalışmalarına devam ediyor. Kuzuluk Mahallesi 825 ve 823. Sokakta sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler, bu alandaki çalışmaları bir an önce tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyorlar.


Asfalt çalışmalarını yerinde takip eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Karasu’da her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz. İlçemizin kaliteli bir görünüme sahip olabilmesi ve vatandaşlarımızın kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için 7/24 durmadan çalışıyoruz. Vatandaşımızın içi rahat olsun söz verdiğimizden daha fazla hizmeti gerçekleştireceğiz” dedi.


Asfalt serim çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Kuzuluk Mahallesi 825 ve 823. Sokakta yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek sorumlulardan bilgi aldık. Vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için elimizden geleni yapmaya hazırız. Sorumluluk alanımız içerisindeki bütün yollarımızı, imkânlarımız ölçüsünde, Karasulu Hemşerilerimizin hak ettiği şekilde kaliteli bir hale getiriyoruz. Çalışmalarımız hız kesmeden artarak devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER