Karasu Aziziye Mahallesi Kilitli Parke Çalışması Tamamlandı

Karasu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aziziye mahallesinde Kilitli Parke çalışmalarını iki etap halinde gerçekleştirerek tamamladı.

Karasu Aziziye Mahallesi Kilitli Parke Çalışması Tamamlandı

Karasu Aziziye mahallesinde kilitli parke kaplama çalışmaları geçtiğimiz haftalarda, büyük bir titizlikle başlamıştı. Yaklaşık üç hafta süren çalışmalar doğrultusunda Aziziye mahallesine, genişliği 8 m olan 6125 m² kilitli parke taşı döşenerek 2. etap çalışmaları ile tamamlandı. kocaali

‘’Hizmet İçin Varız’’
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu çalışmanın tamamlandığını belirterek "Bildiğiz gibi Belediyemiz bütün imkânlarını seferber ederek haklımızın daha huzurlu ve ferah bir yaşam sürdürmesi için elinden gelen bütün olanakları kullanıyor. Çalışmalarımızı bu imkânlar doğrultusunda devam ettireceğiz. Aziziye mahallemizdeki kilitli parke çalışmalarında sona geldik. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken halkımızın bize destek vermesini istiyoruz. Halkımızın desteği ile Karasu’yu daha modern bir ilçe konumuna getireceğimize inanıyorum. Bizler hizmet için varız. Yaptığımız son kilitli parke çalışmasının Aziziye mahallemize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER