Karasu Belediyesi ATV’li Denetimlere Başladı

Karasu Belediyesi, araç filosuna bir yenisini daha ekleyerek özellikle plajlarda etkin bir şekilde hizmet vermek amacıyla ATV’li zabıta ekibi oluşturdu.

Karasu Belediyesi ATV’li Denetimlere Başladı

Karasu Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ortamda tatillerini sürdürmeleri için araç filosundaki ATV sayısını ikiye çıkartarak ATV'li zabıta timi oluşturdu. Havaların ısınmasıyla vatandaşların yoğun olarak kullandığı sahil bölgesinde görev yapan ATV’li zabıta timi, bu alanlarda meydana gelebilecek olaylara anında müdahale ediyor. Vatandaşları çevreye karşı duyarlı olmaları konusunda da uyaran zabıta timi, gün boyunca plajların denetimini sağlıyor.

“Hem araç filomuzu genişletiyoruz hem de halkımıza kaliteli hizmet sunmaya gayret ediyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Yaz aylarında sahillerimizde ve kapalı alanlarda oluşabilecek olaylara daha hızlı ve etkin bir şekilde müdahale etmek için ATV’li zabıta ekiplerimizi güçlendirdik. Araç filomuza yeni eklediğimiz ATV ile halkımıza daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Oluşturduğumuz bu ekipler yaz ayları boyunca belirli vardiyalarla görevde bulunacaklar. Karasulu vatandaşlarımızın ve tatillerini Karasu’da geçirecek olan misafirlerimize sorunsuz bir yaz mevsimi yaşatmak için uygulamaya koyduğumuz ATV’li zabıta ekipleri yaz boyunca vatandaşlarımıza hizmet edecekler” ifadelerine yer verdi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER