Karasu Belediyesi Ham Yol Açma Çalışmalarına Devam Ediyor

Karasu Belediyesi, yeni yol açma ve genişletme çalışmaları kapsamında İlçe’nin ulaşım planlaması ve mahalle sakinleri açısından büyük önemi bulunan ham yol açma çalışmalarını başlattı.

Karasu Belediyesi Ham Yol Açma Çalışmalarına Devam Ediyor

Karasu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 110 metre uzunluğunda, 7 metre genişliğinde açılmakta olan ham yol, Karasu Aziziye Mahallesini, çevre mahallelere ulaşımda kolaylık sağlayacak düzeyde. Çalışmanın büyük bir kısmı bitti. Geriye kalan kısmın ise en kısa zamanda tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulacağı belirtildi.

Çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Hizmetlerimiz, İlçemiz genelinde artarak devam etmekte. Çalışmalar kapsamında, Aziziye mahallesinin ulaşım planlamasına önemli katkılar sağlayacak yolun büyük bir kısmını açtık. Yeni yolumuzun, Aziziye Mahallemizi çevre mahallelere ve İlçemiz merkezine bağlama açısından büyük katkı sağlayacağı düşüncesindeyim. Çalışmalarımız İlçemize ve Aziziye Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sahan Uluc
Sahan Uluc - 1 yıl Önce

Karasu Belediyesi önce yaya geçitleri e çizgiler çizsin, eski yolları tamir etsin. Hayvan ahırın benzeyen Pazaryeri i yenilsin ve temizlesin. Merkez yocadde hariç ara sokaklar pislik içinde.. Bu belediye uyuyor arkadaşlar. Böyle pislik içinde bir ilçeyi dünyada sadece Kongo da veya Sudanda görürsünüz arkadaşlar. Belediyeler Karasu muzu talan edip pislik içinde bırakmışlar. Rezalet yönetim.

SIRADAKİ HABER