Karasu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’nden Kapsamlı Çalışma

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, Karasu merkezinde ve merkeze bağlı mahallelerde koordineli şekilde yabani ot biçme ve temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Karasu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’nden Kapsamlı Çalışma

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeşil alan temizlik ve bakım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye tarafından ilçe genelinde yapılan tırpan ile yabani ot temizliğinin ve çim biçme işlemlerinin yanı sıra gerekli çevre düzenleme çalışmaları da aralıksız sürüyor.
Daha temiz bir Karasu için çalışmalarını ilçe genelinde sürdüren, Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezi ve merkeze bağı mahallelerde çalışmalarına hız verdi. Gerek kaldırım kenarlarında, gerekse park ve orta refüjlerde bulunan yabani otlar temizlenirken rutin çevre düzenleme çalışmaları da devam ediyor.

Yapılan çalışmaların, öncelikle halk sağlığı ve çevre temizliğinin ön planda tutulma amaçlı olduğunu belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, hazırlanan program dâhilinde yürütülen çalışmaların devam edeceği sözlerine ekledi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 15:42
SIRADAKİ HABER