Karasu Belediyesinden Bir İlk

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Karasu’daki tüm parklara WhatsApp ihbar hattı numarasının bulunduğu tabelalar asıldı. 

Karasu Belediyesinden Bir İlk

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Karasu’daki tüm parklara WhatsApp ihbar hattı numarasının bulunduğu tabelalar asıldı. kocaali
“Tüm İhbarlar Değerlendiriliyor”
Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalarda; “İlçemizde bulunan tüm oyun parklarımıza üzerinde WhatsApp ihbar hattı numaramızın yazıldığı tabelaların montajını yaptık. Gelen tüm ihbarları değerlendiriyoruz” ifadelerine yer verildi.

“Türkiye’de İlk Kez Karasu’da”
Konuyla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz koordinesinde İlçemizde bulunan tüm parklarımıza Belediyemize ait WhatsApp ihbar hattı numarasının yazılı bulunduğu tabelalardan astık. Halkımızın huzuru bizler için en önemli olgudur. Şimdiden WhatsApp ihbar hattı üzerinden şikâyetler almaya başladık. Gelen tüm şikâyetler ana merkezden alınarak ilgili birimlere aktarılıyor. Türkiye’de bir ilk olan bu sistemin olumlu sonuçlar çıkartacağı kanaatindeyim” dedi.
Karasu Belediyesi Basın Servisi 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER