Karasu Belediyesi’nden Eğitime Tam Destek

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı yaklaşırken Karasu Belediyesi Fen İşleri ekipleri İlçedeki okullara yönelik temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarını hızlandırdı.

Karasu Belediyesi’nden Eğitime Tam Destek

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler ekipleri, talep edilen tüm okulların yardımına koşuyor. Okulların bahçe düzenlemesi, tırpan, oyun guruplarının tadilatları, ihtiyaç duyulan alanlara yeni oyun gurupları ve oyun havuzu gibi birçok konuda destek sağlayan Karasu Belediyesi ekipleri, Eğitim Öğretim dönemi boyunca kaliteli bir eğitim için gerekli tüm koşulları oluşturmaya büyük özen gösteriyorlar. kocaali

Karasu’nun eğitim standartlarını yükseltmek için tüm imkânları seferber etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Bilindiği üzere okullarımızın açılmasına kısa bir süre kaldı. Görev süremiz içerisinde okullarımıza büyük bir önem verdik ve bu noktada titiz çalışmalarımızı sürdürerek önem vermeye devam edeceğiz.

Yıl boyunca okullarımız için gerçekleştirdiğimiz çevre düzenlemesi, park taşı döşemesi, çeşitli oyun guruplarının kurulması ve peyzaj çalışmalarımızla okullarımızı daha güzel bir görünüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin sorunsuz bir şekilde eğitim ve öğretim görmeleri için hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz. Bu açıdan şimdiden öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılı, sağlıklı ve güzel yeni eğitim-öğretim yılı diliyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER