Karasu Belediyesinden Hoş Geldin Bebek Projesi

İnsanı merkeze alan projeleri ile temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel ihtiyaçlar noktasında da Karasulu vatandaşlara her zaman ayrıcalık sağlayan Karasu Belediyesi, yeni projesi “Hoş geldin Bebek” ile vatandaşlardan tam not aldı.

Karasu Belediyesinden Hoş Geldin Bebek Projesi

Karasu BelediyesiHoş Geldin Bebek’ projesiyle ilçede yeni bebeği doğan ailelerin sevincine ortak oluyor. Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında gün içerisinde 6 bebeğe ve ailesine hoş geldin ziyareti gerçekleştirildi.  

Yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla başlatılan proje hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İshak Sarı; “Sosyal Belediyecilik anlamında güzel bir proje başlatıyoruz. Proje kapsamında bugün ilk ziyaretlerimizi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde gerçekleştirdik.

Dünyaya gelen bebeklerimize, ‘Gelişinle güzelleştirdiğin, masumiyetinle süslediğin ve umutla tutunduğun hayatı birlikte paylaşacağımız ilçemizde, bizler de, huzur ve mutluluk içinde yaşayacağın bir gelecek için çalışılıyoruz. Neşe içinde koşup, sokaklarımızda kahkahaların çınlasın diye kentimizi senin için güzelleştiriyoruz. Biz seninleyiz. Eğitiminde, sağlığında, sosyal yaşamında, var olduğun bütün alanlarda senin yanındayız. İyi ki bizimlesin. Büyük Karasu ailemize hoş geldin’ mesajımızı ileterek sağlıklı bir ömür diliyoruz” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER