Karasu Belediyesinden Öğretmenlere Ziyaret

Karasu Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçedeki okulları gezerek öğretmenlere çeşitli hediyeler dağıtıp günlerini kutladı.

Karasu Belediyesinden Öğretmenlere Ziyaret

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle birlikte Karasudaki okulları ziyaret ettiler. Başkan İspiroğlu, Öğretmenlerin öğretmenler gününü tebrik edilerek bir takım hediyeler takdim etti. Ziyaret sırasında okul idarecileriyle sohbet etme imkânı bulan Protokol, öğretmenlerin ve okulların isteklerini dinlediler.  kocaali

“Aydınlık Geleceğin Adı”
Öğretmenliğin kutsal meslek olduğuna vurgu yapan Başkan İspiroğlu, Öğretmenlere kıymet vermenin tüm insanlığa kıymet vermek olduğunu söyledi. Öğretmenlerin, aydınlık geleceğin adı olduğunu belirten Başkan İspiroğlu, her zaman baş tacı edilmesi gerektiğini ifade etti. Sözlerine devam eden İspiroğlu; “Hayatımıza büyük değer katan, bizlere yürüyeceğimiz doğru yolu gösteren, bir aile bireyi olarak gördüğümüz, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete göç eden tüm öğretmenlerimizi minnet ve şükranla anarken, sizin ve ülkemizdeki tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü içtenlikle kutluyor, saygı ile selamlıyorum” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER