Karasu Belediyesi’nden Okullara Temizlik Desteği

Karasu Belediyesi 2019-2020 eğitim-öğretim yılı öncesinde öğrencilerin daha sağlıklı ve temiz koşullarda eğitim görmeleri amacıyla okullarda temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Karasu Belediyesi’nden Okullara Temizlik Desteği

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 9 Eylül 2019 Pazartesi günü çalacak ilk ders zili öncesinde ilçe merkezinde ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda çevre temizlik ve bakım çalışması başlatıldı. Çocukların daha sağlıklı ve temiz bir ortamda eğitim-öğretim yılına başlamalarına katkı sağlamak amacıyla genel temizlik çalışmaları devam ediyor.

Eğitime katkı noktasında her çalışmaya destek vereceklerini ifade eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Çocuklarımızın her açıdan daha iyi koşullarda eğitim almaları bizim için her çalışmanın daha üstündedir. Çocuklarımıza yapılan her yatırım geleceğe yapılmış en değerli yatırımdır. Bu doğrultuda her zaman eğitim kurumlarımızın yanında olacağımızın altını çiziyorum. Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce başlatılan çalışmayla yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde okul bahçe ve çevrelerinde kapsamlı bir çalışma gerçekleştirildi. İhtiyaçlar doğrultusunda eğitim kurumlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 2019-2020 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER