Karasu Bld. Başkanı Mehmet İSPİROĞLU'nun Yeni Yıl Mesajı

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; 2018 yılına ilişkin duygu ve temennilerini içeren bir basın bildirisi yayımladı.

Karasu Bld. Başkanı Mehmet İSPİROĞLU'nun Yeni Yıl Mesajı

İspiroğlu yayımladığı mesajında; "Acıları, anıları, mutluluk ve sevinçleriyle birlik, beraberlik ve huzur içinde bir yılı daha geride bırakırken, daha aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umuduyla 2018 yılını karşılıyoruz. Yeni bir yıla daha gireceğimiz şu günlerde yaşamanın güzelliğini hissetmek kadar, gerek birey gerekse devlet olarak geçen yılı değerlendirmek, eksiklerimizi görmek, yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı tespit etmek, geleceğimizi planlamak açısından önemli olduğu düşüncesindeyim” dedi. kocaali

“Hedefler ve Hayalleri Yüksek Olan Milletler, Büyük Milletlerdir”
Açıklamalarına devam eden Başkan Mehmet İspiroğlu; “Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, devlet ve millet işbirliğiyle ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışmalı ve çaba göstermeliyiz. Unutmamalıyız ki, hedefleri ve hayalleri yüksek olan milletler, büyük milletlerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılının tüm Karasu halkına, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, sağlık, mutluluk getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım" dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER