Karasu'da İlaçlama Çalışmaları Sürüyor

Karasu Belediyesi, yaz aylarında artan sıcaklıklarla birlikte ortaya çıkan sinek, böcek ve haşerelerle mücadele için ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Karasu'da İlaçlama Çalışmaları Sürüyor

Karasu Belediyesi, halk sağlığına yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Karasu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde bulunan park, sokak ve sulak alanlarda iklimden kaynaklı oluşan böcek ve benzeri zararlılarla mücadele için ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde ki ilaçlama çalışmalarını hazırlanan program çerçevesinde gerçekleştiriyor.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı devam eden ilaçlama çalışmaları hakkında; “Yaz aylarında ortaya çıkan sinek, sivrisinek, böcek ve haşerelerle mücadele kapsamında ekiplerimiz, ilçemiz merkezinde ve merkeze bağlı 40 mahallemizde gece gündüz ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. İlçemizin dört bir yanında sürdürdüğümüz ilaçlama çalışmaları ile hem Karasulu vatandaşlarımıza hem de Karasu’ da tatil için bulunan misafirlerimize huzurlu bir yaz dönemi sunmayı hedefliyoruz” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

SIRADAKİ HABER