Karasu'da Kar Kalınlığı 60 Santimetreye Ulaştı

Sakarya Karasu İlçesinde kar yağışı devam ediyor. Şehir merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken, yüksek kesimlerde ise 60 santimetreye kadar ulaştı Yoğun kar yağışı, Karasu genelinde hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.

Karasu'da Kar Kalınlığı 60 Santimetreye Ulaştı

Sakarya Karasu İlçesinde kar yağışı devam ediyor. Şehir merkezinde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken, yüksek kesimlerde ise 60 santimetreye kadar ulaştı Yoğun kar yağışı, Karasu genelinde hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Belediye ekipleri kar tutan yollarda kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Karasu İlçesinde de kar hayatı olumsuz yönde etkiledi. Karasu İlçesi yüksek köylerde kar kalınlığının ortaköy’de 60 santimetreye kadar ulaştı. Vatandaşlar isi kendi imkânlarıyla yollarını açma ya çalışıyor.

Ortaköy mahalle Muhtarı İsmet Turan, köyümüzde 60.70 santim kar var ve bizde köyümüzün yolunu açık tutmak için kendi imkanlarımızla kar küreme yapıyoruz dedi.
 Karasu Şehir merkezinde ise Karasu Belediyesi kar mücadele ekipleri yolların açık kalması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehir merkezinde bazı ağaç dalları kar ağırlığına dayanamayınca otomobillerin üzerlerine düştü.
Mehmet KARAKAŞ

Mehmet KARAKAŞ

SIRADAKİ HABER