Karasu Genelinde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçe içi trafik konforunu artırmak için yürüttüğü yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Karasu Genelinde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

İlçe trafiğine nefes aldıracak alternatif yol çalışmalarını birer birer hayata geçiren Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yapılan meslek lisesi ile Yeni mahalleden başlayıp sahil bölgesine ulaşımı kolaylaştıracak olan sahil caddesinde asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarını tamamlandı. Zemin Düzenleme çalışmalarının ardından, Büyükşehir Belediyesinin de desteği ile sıcak asfalt çalışmalarına başlayan ekipler, buradaki çalışmaları bir an önce tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyorlar. 
İlçe merkezine ulaşımlarda alternatif yol çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “617 nolu sokağımızdaki asfalt çalışmalarımızın tamamlanmasından ardından, yeni yapılan meslek lisemizin çevresi ve sahil caddemizin asfalt çalışmalarına, Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle başladık. Yaz sezonu içerisinde Karasu’da büyük bir asfalt programı hazırladık.

Allah’ın izniyle bu hizmetlerimizi tek tek hayata geçirmeyi planlıyoruz. Çalışmalarımıza Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’de büyük destek sağlıyor. Kendisine şahsım ve tüm hemşerilerim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Önce Ana Arterler Sonra Ara Sokaklar”
“Karasu’nun ulaşım yollarını sorunsuz hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” diyen Başkan İshak Sarı; “Biz Karasu’ya kalıcı eserler bırakmak peşindeyiz. Bu konuda vatandaşlarımızdan biraz daha sabır bekliyoruz. İlçemizin yol sorunlarını biliyoruz ve bu doğrultuda öncelikle ana caddelerimizin asfalt çalışmalarını tamamlayıp ardından da ara caddelerimizde, alt yapısı tamamlanan yollarımızın asfalt çalışmalarına başlatacağız. Çalışma gayretimiz, sorunları maksimum seviyede çözeceğimizin önemli göstergesidir. Bir dakika bile boş durmadan cennet ilçemiz Karasu için çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER