Karasu Kabakoz Mahallesinde Asfalt Öncesi Genel Gözlemler Yapıldı

Başkan İshak Sarı; “Biz bu ilçeye hizmet etmek için göreve geldik. Allah’ın izniyle her mahallemize, her caddemize hizmetlerimizi götürmeye çalışacağız” dedi.

Karasu Kabakoz Mahallesinde Asfalt Öncesi Genel Gözlemler Yapıldı

“Karasu Kabakoz Mahallesinde Asfalt Öncesi Genel Gözlemler Yapıldı”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile birlikte Kabakoz Mahallesinde sıcak asfalt öncesi genel çalışmaları yerinde inceledi.

Planlanan hizmetleri hızlı ve seri bir şekilde etap etap hayata geçirdiklerini vurgulayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Kentimizin alt ve üst yapı sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Birçok mahallemizde, ilçemizin birçok noktasında sıcak asfalt ve diğer hizmetlerimizle ilgili müdürlüklerimizin titiz çalışmaları devam etmektedir. Allah’ın izniyle imkânlarımız ölçüsünde her mahallemize hizmetlerimizi götürme gayreti içerisindeyiz” dedi.

Başkan İshak Sarı; “Şuan İlçemizin en büyük mahallelerinden biri olan Kabakoz mahallemizde geniş kapsamlı bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. Mahallemizde yağmursuyu altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmalarımızın büyük bölümünü bitirdik. Önümüzdeki günlerde bordür, kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarımızı hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bir an önce çalışmaları bitirip buradaki kardeşlerimizi refah seviyesi daha yüksek, daha konforlu, güzel ve temiz yollara kavuşturmak için elimizden gelen her türlü gayreti ortaya koyduğumuzu ifade ederim” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER