Karasu Sarı İle Büyük Bir Dönüşüm Yaşayacak.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakının AK Parti Karasu Belediye Başkan adayı İshak Sarı, “Tevazu ve gayretten ödün vermeden,Karasu’nun parmak ısırtan potansiyellerini milletimizin gönlünü kazanarak bir bir hayata geçireceğiz.

Karasu Sarı İle Büyük Bir Dönüşüm Yaşayacak.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakının AK Parti Karasu Belediye Başkan adayı İshak Sarı, “Tevazu ve gayretten ödün vermeden,Karasu’nun parmak ısırtan potansiyellerini milletimizin gönlünü kazanarak bir bir hayata geçireceğiz. Karasu AK Parti belediyeciliğini hissedecek”.kocaali

GÖNÜLLERİ KAZANACAĞIZ

Cumhur İttifakının AK Parti Karasu Belediye Başkan adayı Av.İshak Sarı, seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Karasu’yu karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan adayı İshak Sarı, dün de gün boyu Karasu merkezinde esnaf ve vatandaşları dinledi.  Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden İshak Sarı,  amaçlarının milletin gönlünü kazanmak olduğunu söyledi. Seçimden seçime değil her gün milletle bir arada olan AK Parti’nin bu ruhunu asla kaybetmediğini anlatan Sarı, “Milletimiz mutluysa bizde mutlu olacağız. Onların derdiyle bizde dertleneceğiz. Tevazu ve gayretimizden ödün vermeden, milletimize sadece hizmetlerimizi, AK Partimizin icraatlarını anlatacağız, yeni hedeflere doğru hep birlikte yol alacağız” dedi.

POTANSİYELLERİMİZ

Karasu’da kültür, sosyal hayat ve ekonomi başta olmak üzere doğaya saygılı, şeffaf ve adil yönetimin iş başına geleceğine anlatan Sarı, “Biz artık Karasu değer üretsin, değerleri ile büyüsün diyoruz. Tarım var, sanayi var,turizm var. İlçemizin parmak ısırtan potansiyelleri var. Potansiyellerimizin her birini iyi değerlendirerek geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz. Karasu’nun tüm dinamikleriyle birlikte kentimize sıçrama yaşatacağız. AK Parti vizyonu da bunu gerektirir” dedi. Esnafın ve vatandaşın görüşlerine çok önem verdiklerini dile getiren Sarı, “Esnafımızla ve vatandaşımızla konuşacağız, tartışacağız. Karasu büyüsün, insanımız mutlu olsun diyoruz. Gerçekçi, insana dokunan projelerle hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Biz Karasuya Karasu’da bize güveniyor” dedi

MİLLİ DAYANIŞMA

Sarı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu zamana kadar hep milletiyle haktan ve haklıdan yana oldu. Türkiye bir dönüşüm yaşadı. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, yerel politika halka bütünleşme yeridir. Biz doğrultusunda halkımıza, ilçemize ve şehrimize hizmet ederken AK Parti belediyeciliğinin farkını Karasu’da hissettireceğiz” dedi. Cumhur İttifakını milli bir dayanışma olarak adlandıran İshak Sarı, “Cumhur İttifakı bir beka meselesidir. Bir davadır. Bu ittifakın pazarlığı yok. MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin kararlı duruşuyla da bu ittifak Türkiye düşmanlarına korku salıyor. Bizim tek derdimiz, milletimizin ve vatanımızın geleceğidir” ifadelerine yer verdi.

Aykut TİRYAKİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER