Karasu’da Asfalt Sırası Mevlana Caddesinde

Başkan İshak Sarı; “Hızlı, etkin ve kararlı bir şekilde çalışarak hizmetlerimizi tek tek hayata geçiriyoruz.

Karasu’da Asfalt Sırası Mevlana Caddesinde

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, sıra asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Kültür Caddesi, Emniyet Caddesi, 620. Sokak, Ulubatlı Caddesi, Belediye önü ve Kazım Karabekir Caddesinde başlatılıp titizlikle tamamlanan sıra asfalt çalışmasının ardından Mevlana Caddesinde asfalt serim çalışması başlatıldı.

Sıra asfalt çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, sözlerinde şu ifadelere yer verdi; “Sıra asfalt serim çalışmalarımıza imkânlarımız ölçüsünde devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, Orman İşletme Merkezi önünden başlayan Mevlana Caddemizde asfalt dökmeye başladılar. Çalışmaları yakından takip ederek teknik personellerimizden gerekli bilgileri aldık. Yaptığımız çalışmaların olumlu yönde gittiğini Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve heyecandan anlayabiliyoruz. Halkımız için çalışıp hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

“Sıkıntılar Tek Tek Çözüme Ulaşacak”
Başkan İshak Sarı; “Bilindiği gibi asfalt sezonumuza ilk önce Kültür caddemizde başlatmıştık. Bu ve buna benzer birçok caddemizi asfalt ile buluşturarak çalışmalarımızı tamamladık ve caddelerimizi halkımızın hizmetine sunduk. Sorumluluk alanımıza giren bölgelerde vatandaşlarımızı tozlu ve bozuk yollardan kurtarmak için ekiplerimizle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla en kısa zamanda ilçemizi modern bir görüntüye ulaştırmayı hedefliyoruz. Planladığımız çalışmalarımızla birlikte sıkıntılarımızın büyük oranda çözüleceği kanaatindeyim” ifadelerine yer verdi.

“Mevlana Caddesinden Sonra, 17 Ağustos ve Eski Hastane Caddesi”
Karasu Merkezinde yapılacak hizmetler için “Bir Dakika Dahi Kaybedecek Zamanımız Yok” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin her bir köşesinde çalışmalarımız artarak devam ediyor. Bugün Mevlana caddemizin asfalt çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık. Buradaki çalışmalarımızın hemen ardından Merkez camimizin alt yolu ve üst yolu olan 17 Ağustos caddelerimizin asfaltını döküp,  zemin ve alt yapı çalışmalarını tamamladığımız eski hastane caddemizde asfalt serim işlemine geçeceğiz. Dur durak bilmeden çalışıp hizmetlerimizi halkımızla buluşturacağız” dedi.  

Karasu Belediyesi Basın Servisi

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
İhsan ARSLAN
İhsan ARSLAN - 9 ay Önce

Sayın belediye başkanımız, İshak SARI, seçildikten sonra vermiş oldukları sözlerden sonra, Karasu ilçemizdeki çalışmaları takdire şayan göz dolduruyor, işte bu hizmet, Karasu halkının bir vatandaşı olarak, teşekkürlerimi bildiriyorum, inşAllah nazara uğramaz şirin ilçemiz çok kısa zamanda hak ettiği noktaya gelecektir, bundan sonra ki zaman içerisinde tatil beldesi olan ilçemiz park, bahçe ve mesire alanlarınada kavuşur, bu yapılandırma ile birlikte belediye bünyesinde istihdam yapılarak bu alanlar belediye personelleri tarafında işletilerek hem halk ucuza faydalanmış olur hemde işsizliğe çözüm getirilmiş olur, TEŞEKKÜRLER İSHAK SARI, Teşekkürler ekibi ve tüm çalışan personeller, SÜPERSİNİZ.

Metin Taş
Metin Taş - 9 ay Önce

Sayin baskan im
Yali mahallesi 214 sok ve yeni yapilan park ve civari durumu icler acisi bir gelipte gormeninizi isterdim ne halde oldugunu gozlerinizle gorun.asfalt yok temizlik yok yapilan her sey kirik ve dokuk.biran evvel isleme alinmasi icin rica ederiz .mahalle sakini olarak.simdiden tesekkur ederim

SIRADAKİ HABER