Karasu’da Aşı Olan Gençler Hediyeleri Kaptı

Karasu Belediyesi tarafından başlatılan kampanyada 15 ile 30 yaş arası Covid-19 aşısı olan gençler çekilişle ödüllerini Belediye Başkanı İshak Sarı’nın elinden aldılar. 

Karasu’da Aşı Olan Gençler Hediyeleri Kaptı

Belediye binasında Başkan İshak Sarı’nın yaptığı çekilişin ardından 2 şanslı kişi bisiklet ve 1 kişi de tablet sahibi oldu.

Aşı olduktan sonra böyle bir hediye kazanmayı beklemediklerini, isimlerinin çekilen kurada çıktığını duyduklarında büyük mutluluk hissettiklerini belirten Saliha Şevval Sofuoğlu, Fatih Bayraktar ve Dinçer Dinç, genç arkadaşlarına da aşı olmaları için çağrıda bulunarak Başkan İshak Sarı’ya teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı İshak Sarı; “Atalarımızdan aldığımız bu vatanın geleceği gençlerimizin elindedir. Onların sağlıklı yarınlara ulaşması için bu salgından hep birlikte aşı olarak kurtulabiliriz. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin aşı olarak halk sağlığının eski normallere dönmesine katkı olması amacıyla Covid-19 aşısı olan 15 ile 30 yaş arası, 3015 genç kardeşlerimizin yer aldığı çekilişte 3 kardeşimize ödüllerini verdik. Aşıya teşvik amacıyla gerçekleştirdiğimiz kampanyada hediye kazanan gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER