Karasu’da Çalışmalar Son Hız Devam Ediyor

Başkan İshak Sarı; “İlçemizin her mahallesini, her sokağını adım adım geziyor, karış karış inceleyip ihtiyaçları yerinde tespit ediyoruz.

Karasu’da Çalışmalar Son Hız Devam Ediyor

Vatandaşlarımızın için ferah olsun, 40 mahallemizin her noktasına hizmetlerimizi götüreceğiz” dedi.
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe genelinde yapılan çalışmaları inceleyerek, sorumlu teknik personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karasu Orman İşletme Müdürlüğü önünden başlayıp Mevlana caddesinin tamamı, Merkez Camii önü ve üst caddesi olan 17 Ağustos caddesinden devam ederek eski hastane yoluna uzanan alanda asfalt serim çalışmaları öncesi kilitli parke söküm işlemlerini hızlandırdı. Hava şartlarının olumlu gitmesiyle çalışmalarına hız veren ekipler bu alandaki projeleri bir an önce tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyorlar. 

İlçe merkezini adeta şantiyeye çeviren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Karasu’nun kaybedecek bir dakikası bile yok. Her gün ve her saatimizi hizmet ile geçirmek zorundayız” dedi. 
Başkan Sarı; “İlçe genelindeki çalışmalarımız devam ediyor. Her gün incelemelerde bulunuyor, teknik personellerimizden bilgi alıyoruz. Çalışmaları takip ederken vatandaşlarımızın yanımıza gelerek bizleri tebrik edip işlerimizde kolaylıklar dilemeleri yaptığımız hamlelerin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. İlçemizin önemli arterlerinden bir tanesi olan Mevlana caddemizden Hastane caddemizin sonuna kadar olan bölümde asfalt çalışmalarımız öncesi zemin hazırlık çalışmalarımızı titizlikle başlattık. Ardından kaldırımlarımızı genişletip ağaçlandırma çalışmalarımıza geçeceğiz. Belediyemizin gayretli çalışmalarına her zaman destek olan Sayın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye özellikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizim tek amacımız modern, ferah ve yaşanılabilir bir ilçe oluşturmak” ifadelerine yer verdi.
 
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER