Karasu’da Denizde Dalga Var Girmeyin Uyarısı Yapıldı

Sakarya Karasu İlçesinde Can Kurtaran ekipleri tarafından denizde dalga var denize girmeyin uyarısı yapıldı. Bazı vatandaşlar ise uyarıya kulak asmadan denize girmeye devam etti.

Karasu’da Denizde Dalga Var Girmeyin Uyarısı Yapıldı

Sakarya Karasu İlçesinde Can Kurtaran ekipleri tarafından denizde dalga var denize girmeyin uyarısı yapıldı. Bazı vatandaşlar ise uyarıya kulak asmadan denize girmeye devam etti. kocaali

Sakarya Karasu İlçesinde tatilcilerin yoğun olduğu Karasu plajında, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına Bağlı Cankurtaran timleri devamlı sahilde uyarı yaparak denizde dalga var denize girmeyin diyerek vatandaşlara uyarıda bulundu. Bazı tatilci vatandaşlar ise uyarılara kulak asmayarak denize girmeye devam ettiler. Hava sıcaklığı 28 derece olduğu Karasu plajında saatteki hızı 35 km’yi bulan rüzgâr nedeniyle denizde dalgalar oluştu. Dalgaların artması üzerine plajda, cankurtaran ekipleri tarafından devamlı dalga var denize girmeyin uyarısı yapıldı. Denizde dalgaların etkisine kapılan vatandaşlar ise Cankurtaran timleri tarafından kurtarılıyor.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER