Karasu’da dövme İlgi görmeye devam ediyor

Özellikle yaz aylarının ve tatil mekânlarının vazgeçilmez çılgınlığı olan 'geçici ve kalıcı dövme ile piercing' Karasu İlçesi'nde de büyük ilgi görüyor. Karasu’da 18 yıldır dövmecilik işi yapan İrfan Âşık; kendisini ziyaret eden misafirleri isterlerse 'geçici Atatürk' dövmesini de ücretsiz yapacağını söylüyor. 

Karasu’da dövme İlgi görmeye devam ediyor

Her türlü dövme
Sakarya'nın gözde tatil mekânlarından Karasu İlçesi'nde Lunapark karşısında 18 yıldır geçici ve kalıcı dövme, dövme kapama ve düzeltme, dövme silme ile piercing işi yapan Sahil Tattoo İşletmecisi İrfan Âşık; turistlerin her yıl olduğu gibi bu yılda, dövmelere büyük rağbet gösterdiklerini söyledi. 

Turistlerin ilgi odağı

Bu yaz sezonunda da turistlerin başta “Atatürk ve Atatürk İmzası” olmak üzere, Kelebek ve Tribal modellerine büyük ilgi gösterdiğini dile getiren Karasulu ünlü dövmeci İrfan Âşık; kendisine gelen ve isteyen tüm turistlere; Atatürk portresini ücretsiz olarak yapacağını söyledi.

Her bütçeye göre
Geçici dövme fiyatların, büyüklüğüne göre 3 TL’den başladığını belirten Karasulu Dövmeci İrfan Âşık, dövmelerin geçici olduğundan dolayı, yaklaşık 15 gün içinde çıktığını hatırlattı. İrfan Aşık; dövme yaptırmak isteyenlerinde özellikle hijyene önem vermelerini acık alan alanrda dövme yaptırmamaları konusunda da uyarıda bulundu.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2017, 17:12
SIRADAKİ HABER